MATRACE

Matrace do postele, zdravotní matrace, latexové matrace…

U každého prodejce narazíte na širokou nabídku matrací. Ale je to opravdu všechno, co potřebujete ke svému spánku? Obstarat si všechny výrobky Vám zabere mnoho času, v naší prodejně ovšem ne. Pomůže Vám odborně proškolený personál, se 25 letými zkušenostmi v oboru.

V každém obchodě narazíte na desítky matrací. Ale jakou matraci si vybrat? Liší se svým zpracováním, použitým materiálem, tvarem a řadou dalších vlastností. Cítíte se ztracení? Nezoufejte, při výběru Vám pomůže naše pomůcka: kolečko.

Vyzkoušejte si jednoduchý program kolečko. Odpovězte na jednoduché otázky: vyberte si stranu odpovídající vašemu věku do 40 let včetně/nad 40 let. Jste muž nebo žena. Na kolečku si zvolte Vaši odpovídající tělesnou hmotnost s požadovanou tuhostí matrace. V okénku odpovídajícímu vaší výšce najdete čtveřici nejvhodnějších matrací právě pro vás. Matrace jsou seřazeny tak, že na první zvýrazněné pozici je vždy matrace, která maximálně vyhovuje vašim požadavkům. Zkrátka tu, která vám bude přesně na míru.

V kompletní nabídce naší prodejny najdete kromě matrací vše, co potřebujete pro zdravé spaní i kvalitní odpočinek. Tedy nejen matrace, jak je nabízí ostatní prodejci, ale i rošty, anatomické polštáře, ložní soupravy, povlečení, postele, sedací nábytek a řadu dalších doplňků a příslušenství.

Pro vydatný spánek a maximální odpočinek si můžete vybrat z široké nabídky lamelových roštů. S matracemi našich výrobců působí synergicky a jejich vzájemné spolupůsobení vám zaručuje opravdu zdravé spaní. Určitě vás zaujme také nabídka kvalitních postelí a na závěr třeba novinka z kolekce anatomických polštářů z bio viscoelastické pěny a nebo naturálního latexu.

Věříme, že v našem kamenném obchodě najdete to, co hledáte. Zkrátka vše, co pro zdravé spaní opravdu potřebujete. Výrobky našich českých dodavatelů jsou zárukou vysoké kvality a podle průzkumů mohou být také vhodnou prevencí před vznikem mnoha zdravotních komplikací.